old.spitaldb.ro - /site/pages/Anunturi/Anunt 2015/


[To Parent Directory]

Wednesday, December 09, 2015 3:45 PM <dir> Anunt concurs post 26.11-09.12.2015
Thursday, June 25, 2015 2:18 PM <dir> Anunt concurs post arhivar, secretar,sofer data 17.06-25.06.2015
Thursday, October 29, 2015 3:33 PM <dir> Anunt concurs post infirmier SJUT 21.10-29.10.2015
Wednesday, January 21, 2015 9:46 AM 425319 Anunt amanare concurs 21-28.01.2015.jpg
Thursday, November 05, 2015 3:44 PM <dir> Anunt concurs UPU smurd data 27.10-04.11.2015
Wednesday, October 14, 2015 1:53 PM <dir> Anunt concurs 06.10-14.10.2015 brancardier Oncologie-Bloc operator
Wednesday, October 14, 2015 1:53 PM <dir> Anunt concurs 06.10-14.10.2015 infirmier neurologie
Wednesday, October 14, 2015 1:53 PM <dir> Anunt concurs 06.10-14.10.2015muncitor necalificat Administrativ-Voinesti
Tuesday, December 15, 2015 3:33 PM <dir> Anunt concurs 07.12-15.12.2015 as medical Infectioase
Tuesday, December 15, 2015 3:33 PM <dir> Anunt concurs 07.12-15.12.2015 as medical Oncologie
Tuesday, December 15, 2015 3:31 PM <dir> Anunt concurs 07.12-15.12.2015 brancardier Infectioase
Tuesday, December 15, 2015 3:31 PM <dir> Anunt concurs 07.12-15.12.2015 infirmier Bloc operator
Tuesday, December 15, 2015 3:31 PM <dir> Anunt concurs 07.12-15.12.2015 infirmier Chirurgie
Tuesday, December 15, 2015 3:31 PM <dir> Anunt concurs 07.12-15.12.2015 infirmier Neonatologie
Tuesday, December 15, 2015 3:31 PM <dir> Anunt concurs 07.12-15.12.2015 infirmier Oncologie
Tuesday, December 15, 2015 3:31 PM <dir> Anunt concurs 07.12-15.12.2015 infirmier Ortopedie
Tuesday, December 15, 2015 3:31 PM <dir> Anunt concurs 07.12-15.12.2015 infirmier Pneumologie
Wednesday, August 05, 2015 2:01 PM <dir> Anunt concurs 13.07-21.07.2015 asistent med debutant sectia Boli Inefctioase Copii -Neurologie
Monday, April 06, 2015 1:06 PM <dir> Anunt concurs 2 posturi asistent med UPU 06.04-10.04.2015
Thursday, October 01, 2015 1:20 PM <dir> Anunt concurs as medical Cardiologie data 23.09-01.10.2015
Thursday, October 01, 2015 1:20 PM <dir> Anunt concurs as medical Explorari Functionale data 23.09-01.10.2015
Friday, July 03, 2015 12:22 PM <dir> Anunt concurs as medical farmacie -Farmacie1 SJUT data 25.06-03.07.2015
Thursday, October 01, 2015 1:18 PM <dir> Anunt concurs as medical farmacie Farmacia 1 data 23.09-01.10.2015
Monday, August 24, 2015 12:22 PM <dir> Anunt concurs as medical Med muncii 15.09-23.09.2015
Thursday, October 01, 2015 1:20 PM <dir> Anunt concurs as social Oncologie data 23.09-01.10.2015
Monday, May 11, 2015 11:22 AM <dir> Anunt concurs infirmier pediatrie 22-30.04.2015 SJUT
Thursday, July 02, 2015 10:41 AM <dir> Anunt concurs ingrijitor curatenie data 23.06-02.07.2015
Thursday, April 02, 2015 11:30 AM <dir> Anunt concurs ocuparea functiei dir de ingrijiri
Thursday, November 19, 2015 10:11 AM <dir> Anunt concurs post 10.11-19.11.2015 Go Ochiuri si Pediatrie
Thursday, December 10, 2015 1:51 PM <dir> Anunt concurs post data 07.12-15.12.2015
Wednesday, October 07, 2015 1:24 PM <dir> Anunt concurs post in Ambulatoriul integrat data 29.09-07.10.2015
Wednesday, December 09, 2015 1:56 PM <dir> Anunt concurs post infirmier debutant 03.12-11.12.2015
Tuesday, December 22, 2015 1:56 PM <dir> Anunt concurs post registrator med Ambulatoriul integrat fisier 14.12-22.12.2015
Thursday, November 12, 2015 4:23 PM <dir> Anunt concurs post 03.11-12.11.2015 SMCSMCIAS
Tuesday, December 08, 2015 12:42 PM <dir> Anunt concurs post 25.11-08.12.2015
Tuesday, December 22, 2015 1:57 PM <dir> Anunt concurs post as med Ambulatoriul integrat 14.12-22.12.2015
Tuesday, December 22, 2015 1:57 PM <dir> Anunt concurs post as med Gastroenterologie 14.12-22.12.2015
Thursday, April 09, 2015 9:24 AM <dir> Anunt concurs post as med medicina legala data 01.04-09.04.2015
Tuesday, December 22, 2015 1:57 PM <dir> Anunt concurs post as med Pneumologie Moroeni 14.12-22.12.2015
Monday, February 08, 2016 11:17 AM <dir> Anunt concurs post as medical data 28.01-08.02.2016
Tuesday, April 28, 2015 1:27 PM <dir> Anunt concurs post as medical OG2 data 21.04-28.04.2015
Monday, December 14, 2015 2:02 PM <dir> Anunt concurs post asistent med sterilizare SJUT data 06.01-15.01.2016
Monday, July 06, 2015 2:21 PM <dir> Anunt concurs post baies LRFB GO copii data 26.06-06.07.2015
Monday, November 02, 2015 1:58 PM <dir> Anunt concurs post brancardier chirurgie 22.10-02.11.2015
Tuesday, July 07, 2015 1:36 PM <dir> Anunt concurs post brancardier Neurologie 29.06-07.07.2015
Monday, November 02, 2015 1:57 PM <dir> Anunt concurs post brancardier upu-smurd 22.10-02.11.2015
Tuesday, November 10, 2015 3:21 PM <dir> Anunt concurs post infirmier Chirurgie 02.11-10.11.2015
Tuesday, November 10, 2015 3:21 PM <dir> Anunt concurs post infirmier Chirurgie plastica 02.11-10.11.2015
Tuesday, November 10, 2015 3:21 PM <dir> Anunt concurs post infirmier Gastroenterologie 02.11-10.11.2015
Monday, November 02, 2015 1:58 PM <dir> Anunt concurs post infirmier hemodializa 22.10-02.11.2015
Tuesday, November 10, 2015 3:21 PM <dir> Anunt concurs post infirmier Ingrijiri paleative 02.11-10.11.2015
Monday, November 02, 2015 1:58 PM <dir> Anunt concurs post infirmier neurologie 22.10-02.11.2015
Tuesday, November 10, 2015 3:22 PM <dir> Anunt concurs post infirmier Oncologie 02.11-10.11.2015
Wednesday, November 25, 2015 12:32 PM <dir> Anunt concurs post infirmier UPU SMURD 16.11-25.11.2015
Monday, November 02, 2015 1:58 PM <dir> Anunt concurs post infirmier upu-smurd 22.10-02.11.2015
Wednesday, October 21, 2015 2:47 PM <dir> Anunt concurs post infirmier UPU-Smurd data 12.10-21.10.2015
Wednesday, August 05, 2015 2:02 PM <dir> Anunt concurs post infirmier-brancardier 16.07-24.07.2015
Tuesday, November 10, 2015 3:22 PM <dir> Anunt concurs post ingrijitor Anatomie patologica 02.11-10.11.2015
Tuesday, November 10, 2015 3:22 PM <dir> Anunt concurs post ingrijitor Computer tomograf 02.11-10.11.2015
Friday, June 26, 2015 11:16 AM <dir> Anunt concurs post ins spec MCSM si post economist FRC data 18.06-26.06.2015
Tuesday, July 07, 2015 1:35 PM <dir> Anunt concurs post liftier Tehnic-intretinere data25.06-03.07.2015
Wednesday, January 27, 2016 2:51 PM <dir> Anunt concurs post reg medical data 18.01-27.01.2016
Thursday, June 25, 2015 2:27 PM <dir> Anunt concurs spalatoreasa si garderobier SJUT data 16.06-25.06.2015
Tuesday, November 10, 2015 3:22 PM <dir> Anunt cooncurs post infirmier Neonatologie02.11-10.11.2015
Friday, January 22, 2016 1:02 PM <dir> anunt examen promovare organizat in 2015.12.16
Tuesday, June 16, 2015 10:44 AM 71808 anunt exmen promovare asistent medical SJUT.pdf
Friday, July 24, 2015 8:09 AM 29432 Anunt licitatie publica deseuri metalice.pdf
Friday, January 30, 2015 2:58 PM <dir> Anunt procedura promovare in asistent med debutant
Friday, July 10, 2015 10:58 AM <dir> Anunt SJUT 23.03-01.04.2015 concurs post as medical diabet
Tuesday, April 07, 2015 11:58 AM <dir> Anunt SJUT concurs 30.03-07.04.2015 post sef serv tehnic intretinere
Friday, April 17, 2015 12:44 PM <dir> Anunt SJUT concurs post kinetoterapeut lab recup med fizica si balneologie GO copii data 02.04-14.04.2015
Thursday, June 18, 2015 9:43 AM <dir> Anunt-Bibliografie concurs post infirmier data 10.06-18.06.2015
Wednesday, August 05, 2015 2:00 PM <dir> Procedura 2015
Wednesday, July 22, 2015 7:56 AM 326951 Procedura de redistribuire personal Hot. CJD20216.07.2015.pdf
Thursday, October 01, 2015 12:30 PM 112408 Rezultat proba scrisa concurs post medic chir gen-chirurgie generala.pdf
Tuesday, July 07, 2015 10:36 AM 33212 Tabel rez cerere inscriere concurs 13.07-21.07.2015 as medical .pdf
Thursday, July 02, 2015 10:14 AM 32143 Tabel rez examen as medical deb-as med .pdf
Thursday, July 02, 2015 10:14 AM 36634 Tabel rezultat cerere inscriere exam as deb -as med .pdf
Monday, March 16, 2015 9:19 AM <dir> Tabel rezultat cereri inscriere concurs post as med sectia diabet nutritie SJUT
Friday, December 11, 2015 1:13 PM <dir> Viata Medicala